Patogumai

Apie mus

Esame tam, kad jums būtų lengviau

Statybos, pramonės ar laikino apgyvendinimo sektoriuje dirbančios įmonės nuolat susiduria su darbuotojų apgyvendinimo klausimu. Tinkamo būsto darbuotojams / darbininkams dažnai tenka ieškoti iš keleto atskirų tiekėjų, ne visada tenkina kainos ir kokybės santykis, lokacija ir sugaištamos laiko sąnaudos apgyvendinimo klausimų derinimui. Platforma skirta tiems, kas ieško greito, patogaus, patrauklios kainos apgyvendinimo savo darbuotojams.

Teikiame pagalbą randant apgyvendinimą

Nebegaiškite laiko rūpinantis sutarčių, problemų ar kitų situacijų derinimu su apgyvendinimo įstaigomis – visa tai atliks už papildomą mokestį Workerbed.lt  komanda.

Žinome jūsų poreikius

Mes pažįstame Jūsų verslą ir kartais žinome Jūsų poreikius geriau už Jus pačius. Tuo pat metu – esame patikima jungiamoji grandis tarp būsto ieškančios įmonės ir darbininkų apgyvendinimo patalpų tiekėjų. Kokybė ir patikimumas – mūsų prioritetai.

Pagalba kiekviename žingsnyje

Čia rasite tiek mažus – pavienius, tiek didesnius nuomotojus – mūsų portale. Vos vieno mygtuko paspaudimu surasite geriausios kainos pasiūlymą arčiausiai savo objekto – taupysite laiką ir pinigus.

Nuomotojams

Workerbed.lt – tik tikslinė platforma ir potencialūs klientai Jūsų apgyvendinimo paslaugų verslo vystymui. Bendradarbiavimas su Workerbed.lt – tai galimybė efektyviai plėtoti nuomos verslą įdedant mažiau pastangų ir gaunant daugiau tikslinių klientų ir VISA TAI NEMOKAMAI!

Apgyvendinimo įstaigoms

Čia rasite viską ko reikia darbuotojų apgyvendinimui Lietuvoje!

Pirmasis ir vienintelis darbuotojų apgyvendinimo portalas!

Kokybiškas darbas, prasideda nuo gero poilsio!