Įžvelgta darbuotojų apgyvendinimo problematika paskatino verslo kryptį

Eglės kasdienybėje vietos tinginiavimui nėra, mat ji ne tik dviejų vaikų mama ar žmona, bet ir verslininkė bei Lietuvoje naujos paslaugos darbuotojų apgyvendinimo platformos „Workerbed.lt“ įkūrėja. Tačiau moteris savąjį verslą pradėjo metusi iki tol turėtus ir veiktus darbus, mat į šią rinką atėjo iš kur kas kūrybiškesnės, renginių organizavimo industrijos.

„Visas gyvenimas, ką mes turime, viskas yra mūsų galvose. Jeigu neturėsi ryžto, energijos ir, svarbiausia, noro, tai nieko ilgalaikio nesukursi. Pirma reikia norėti, o kai panori – visata tau ir duoda. Su savo projektu neketinu sustoti. Iki metų pabaigos planuoju atidaryti Latvijoje bei Estijoje ir kas metus prijungti po vieną-dvi šalis, nes mano tikslas, kad šitas portalas būtų europinis, kad migruojantys darbuotojai galėtų rasti apgyvendinimą vienoje duomenų bazėje, vieno mygtuko paspaudimu“, – užsibrėžtus tikslus atskleis pašnekovė.

Skaityti daugiau: https://ve.lt/gyvenimas/laisvalaikis/egle-jackaite-apie-pasisventimui-prilygstanti-aktoriaus-kelia-ne-del-algos

Žiūrėti video: „Gyvenimas versle“: Eglė Jackaitė, „Brastadvaris“, Workerbed.lt – YouTube

Čia rasite viską ko reikia darbuotojų apgyvendinimui Lietuvoje!

Pirmasis ir vienintelis darbuotojų apgyvendinimo portalas!

Kokybiškas darbas, prasideda nuo gero poilsio!