Nauja tarptautinė darbininkų apgyvendinimo platforma

Darbininkų apgyvendinimas komandiruočių metu neretai įmonei virsta dideliu galvos skausmu. Tai opi problema, kuri apima kultūrinius, etninius nusistatymus ypač imigrantų atžvilgiu. Nemokių klientų ir būsto netausojimo baimė. Eglė Drūnė sukūrė naują darbininkų apgyvendinimo platformą WorkerBed.lt, kuri sprendžia darbininkų bei apgyvendinimo paslaugą teikiančių verslų problemas, iš naujo padeda sukurti pasitikėjimą vienas kito atžvilgiu.

Eglė dirbo vadovaujantį darbą restoranų, naktinių klubų ir renginių versle. „Buvau samdomas darbuotojas, bet visada norėjau dirbti sau. Pradėjusi lauktis pirmagimio nusprendžiau prisijungti prie vyro kuriamo verslo“, – prisimena pašnekovė

Taip prasidėjo jos septynerių metų kelionė statybų ir apgyvendinimo versle. Šiuo metu šis verslas turi aštuoniasdešimt darbuotojų, didžioji dalis darbuotojų – specialistų iš NVS šalių: „Su vyru buvome vieni iš pirmųjų, kurie pradėjo įdarbinti darbuotojus iš Ukrainos“, – pasakoja Eglė.

Šis šeimos verslas susidurdavo su darbininkų apgyvendinimo iššūkiais, todėl natūralu, jog Eglė ir jos vyras Donatas nuolat mąstydavo kaip spręsti šią problemą: „Pamenu, prieš pusantrų metų, buvau tik pagimdžiusi antrą vaikutį, užmigdžiau šeimyną ir naktinėjau, tuomet netikėtai ir gimė mintis – reikėtų sukurti tarptautinį darbuotojų / darbininkų apgyvendinimo portalą“, – prisimena idėjos autorė.

Skaityti daugiau: Nauja tarptautinė darbuotojų apgyvendinimo platforma – bznstart

Čia rasite viską ko reikia darbuotojų apgyvendinimui Lietuvoje!

Pirmasis ir vienintelis darbuotojų apgyvendinimo portalas!

Kokybiškas darbas, prasideda nuo gero poilsio!